Uitbesteding Ledenadministratie HSV De Wiejert

terug naar overzicht

Donderdag, 19 augustus 2021

HSV De Wiejert heeft de ledenadministratie uitbesteed aan Sportvisserij Nederland

Hengelsportvereniging De Wiejert Limbricht

 Beste leden, 
De ledenadministratie vervult een belangrijke en zeer arbeidsintensieve rol in het verenigingsleven. Het versturen van de mails en herinneringen, het maken van incassobestanden en het registreren van de betalingen kostte onze vereniging veel tijd, geld en energie. Het bestuur heeft daarom besloten om gebruik te maken van de service ledenadministratie van Sportvisserij Nederland.
Wat houdt dit precies in voor u? 
Sportvisserij Nederland zal begin november de contributie incasseren namens HSV De Wiejert, de leden zonder automatische incasso ontvangen half november een factuur met acceptgiro en machtigingsformulier. 
Na betaling stuurt Sportvisserij Nederland de VISpas rechtstreeks naar u toe.
Dit houdt echter in dat de leden, die veranderingen willen doorgeven, dit nu rechtstreeks moeten doen bij Sportvisserij Nederland per e-mail: ledenadministratie@vispas.nl of via telefoon 0900-2025358 (€1,- per gesprek).
Sportvisserij Nederland is tijdens werkdagen tussen 09:00 – 17:00 te bereiken en kunnen eventuele problemen meteen oplossen. Bovendien is er voor onze vereniging nu altijd continuïteit wat betreft de ledenadministratie.

Let op, voor de betaling geldt dus een andere IBAN, namelijk NL04INGB0650393872 ten name van Sportvisserij Nederland.

Met vriendelijke groet,
Het bestuur van HSV De Wiejert
Mailadres: fam.leurs@ziggo.nl

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies